RSS

Co kręci kobiety, czyli jak zaklepać dziewicę

05 Sier

Po bardzo długiej przerwie udało mi się wreszcie znaleźć coś, co wartałoby skomentować. Trzeba przyznać, że w czasie mojej blogowej nieobecności sporo się działo – Natalia Julia Nowak została mężczyzna, Laurence Wachowski został kobieta, ktoś odkrył że Batman jest gejem, potem okazało się, że jednak nie, a Madonna znowu przyjechała gorszyć biednych katolików. Czyli jak zwykle jest śmiesznie i wesoło. Na szczęście w natłoku tego całego szaleństwa Fronda i portale pokrewne nadal trzymaja poziom (gorzej z pionem) i nadal zajmuja się tym, co zwykle.

O tym, że nieczystość i bezwstyd szerzy się na świecie nie trzeba nawet wspominać.

Katolicy jak zwykle przesadzaja, ponieważ nieczystość szerzy się teraz głównie w godzinach popołudniowych w pojazdach komunikacji miejskiej, kiedy ludzie okutani w garnitury i inne garsonki wracaja do domu po godzinach skwierczenia w biurze przy braku klimatyzacji. Ten rodzaj nieczystości jednakże przejdzie z końcem lata, oczywiście pomijajac tych, którym nie przejdzie, ponieważ po prostu tak lubia.

Niedawno uczestniczyłam w prelekcji dla pań dotyczącej czystości. Prowadząca perorowała: – My kobiety wiemy jak pewne kwestie poruszać z delikatnością. Jeżeli twoja koleżanka ma dekolt do pasa, to należałoby jej powiedzieć, że bluzka w tym kolorze nie za bardzo jej pasuje.

W efekcie czego koleżanka nazajutrz przyjdzie w bluzce innego koloru, za to z podobnym dekoltem. Abstrahujac już od tego, że nigdy nie widziałam na ulicy nikogo z dekoltem po pas, ale gdybym widziała, rzeczywiście byłabym wdzięczna, gdyby ta osoba wcześniej się porzadnie umyła, więc rozumiem dramę.

Druga anegdota dotyczy księdza, który mówił do matek młodych dziewcząt, mających wkrótce przystąpić do bierzmowania, iż powinny zwrócić uwagę na skromny wygląd swych córek.

Bo inaczej będa na to zwracali uwagę księża?

Ta beztroska kobiet w podejściu do ubioru jest (UWAGA!) uzasadniona. Jest po prostu naturalna.

O, czyżby ktoś wreszcie zauważył, że w naturze ludzie nie zawsze chodzili zakrywajac swoje dekoldy po pas? (Chociaż muszę przyznać, że w tym samym czasie nieczystość naprawdę się na świecie szerzyła.)

Normalna kobieta nie jest w stanie wyobrazić sobie, co może mieć w głowie mężczyzna patrząc na roznegliżowane panie.

Ja zazwyczaj w takiej sytuacji zastanawiam się, co ja czuję na widok roznegliżowanych mężczyzn i odwracam wektor, ale rozumiem, że nie każdy jest uzdolniony matematycznie.

Co więcej, nie ma w sobie podobnych mechanizmów. Gdy człowiek chce coś zrozumieć, próbuje znaleźć analogiczne sytuacje w swoim życiu. Dochodzi więc do tego, że niejedna niewiasta przyrównuje męską chęć oglądania się za kobietami, do swej własnej chęci … oglądania się za uroczymi bobasami w wózeczkach.

Panie i panowie, chyba znaleźliśmy wywiad z żona pedo!Dada.

Nie wystarczy też, gdy matka powie córce: „Mężczyźni myślą inaczej niż my, dlatego nie można ubierać się prowokująco.”

Na przykład pociaga ich nieczystość i dekolty po pas kobiet czujacych pociag seksualny do niemowlaków? To akurat łatwe do rozwiazania, wystarczy powiedzieć, że dzieci cię nie kręca i od razu pedo!Dad in spe oddali się z niesmakiem.

Co należałoby więc zrobić? Otóż – należałoby kobiety oświecić. Oczywiście muszą to zrobić panowie, bo tyko oni do końca wiedzą, co mają w głowach. Problem w tym, że wielu z nich tchórzy, a tylko nieliczni decydują się to zrobić. Uważają bowiem, że ucierpi na tym ich (źle rozumiana) męska duma lub boją się wchodzenia w szczegóły.

Zastanawiam się, jakim cudem ludzkość według autorki przetrwała i zdołała się rozmnażać, skoro normalne kobiety kręca dzieci w wózkach (nie chce wiedzieć, co kręci nienormalne, ale przypomniał mi się Nekromantik) a faceci boja się powiedzieć, że kobita im się podoba. Pewnie przez Ducha Świętego, chociaż podobno to ostatnio niepopularne.

Może Fronda zdoła odpowiedzieć na tę pytanie?

Dominująca obecnie kultura skupia człowieka na cielesności i na szukaniu przyjemności za wszelką cenę. W konsekwencji prowadzi do wyuzdania i różnych form nieczystości w sferze seksualnej.

Czyt. w telewizji jest za mało reklam płynów do higieny intymnej.

Nieczystość jest radykalnym złem, gdyż wynika z postawienia popędu ponad człowiekiem i jego godnością.

Hjehje, godność człowieka.

Kto ulega nieczystości, ten doprowadza siebie do sytuacji, w której dla chwili przyjemności zrywa przyjaźń z Bogiem, popada w uzależnienia, nierzadko staje się przestępcą, poświęca zdrowie, sumienie, a nawet życie.

Grzechy nieczyste prowadzą do chorób wenerycznych, uzależnień, przestępstw, a czasem także do aborcji czy morderstwa, jak to ma nierzadko miejsce w przypadku gwałcicieli, którzy zabijają swoje ofiary.

Uprawianie seksu bez ślubu = gwałcenie małych dzieci w wózkach kotków. Właśnie tak.

Z kolei inni mają prawo zrezygnować z małżeństwa z kimś nawet najbardziej radykalnie nawróconym, gdy odkryją, że ten ktoś ma już za sobą inicjację seksualną i że istnieje jakaś inna osoba, która ma prawo się o niego upominać.

(kops.pl)

Większość młodych ludzi zdaje sobie sprawę z wagi czystości. Rzadko można spotkać chłopaka czy dziewczynę, dla których byłoby obojętne to, czy zwiążą się małżeństwem z kimś czystym, czy też z kimś, kto już współżył z innymi osobami.

Ankieta, jak rozumiem, została przeprowadzona wśród księży, zakonnic i redaktorów Frondy?

Podsumowujac – świat składa się z kobiet z dekoltami do pasa napastujacych niemowlaki do chwili, gdy jakiś pedo!Dad in spe się nimi nie zainteresuje, rzadko jednak coś z tego wychodzi, ponieważ mężczyźni maja kłopoty z odezwaniem się do kobiet, a rozszyfrowanie odpowiedzi kobiety wymaga statusu doświadczonego radzieckiego szpiega i fakultetu z hieroglifów. Każdy seks przedmałżeński prowadzi do gwałcenia małych kotków, a wszyscy księża chcieliby za żonę dziewicę.

Madonno i Batmanie – spróbujcie to pobić.

(Bardzo przepraszam za brak niektórych ogonków, WordPress je zjada.)

 
14 Komentarzy

Opublikował/a w dniu 5 sierpnia, 2012 w Uncategorized

 

14 responses to “Co kręci kobiety, czyli jak zaklepać dziewicę

 1. Altair B. vel a-be

  5 sierpnia, 2012 at 6:02 pm

  Miło Cię znowu czytać.
  Wiedziałam, że Frondzia nie zawiedzie. Notki takie jak ta uświadamiają mi, dlaczego nie czytam Frondy – Boru, nie dałabym rady znieść takiego stężenia absurdu i kwiku.
  A teraz pytanie egzystencjalne – czy nieodczuwanie jakiegokolwiek pociągu do bobasów w wózeczkach, a nawet lekkie obrzydzenie (bo takie bobasy mają w sobie wiele nieczystości!) czyni ze mnie wynaturzonego potwora? Jeżeli odpowiedź brzmi \”tak\”, to mi ulżyło, bo jakoś nie chcę być pociągająca dla panów (pań nie podejrzewam) z Frondzi.
  Oby następne notki pojawiały się częściej, Wena życzę!
  Altair B.

  Postscriptum. Ponieważ jestem grammar nazi, kropka w tytule kole mnie w oczy. Zdecydowanie nie powinno jej tam być.

   
 2. Ursus_Americanus

  5 sierpnia, 2012 at 10:08 pm

  „Normalna kobieta nie jest w stanie wyobrazić sobie, co może mieć w głowie mężczyzna patrząc na roznegliżowane panie.”
  I znowu wracamy do tego kretyńskiego argumentu „kobieta musi ubierać się skromnie bo inaczej zostanie zgwałcona”. Rozumiem, może w Szwecji lub Czechach, gdzie wg katolików nie ma moralności to ma sens, ale w kraju gdzie 90% mężczyzn jest wyznawcami religii, które bezbłędnie czyni ich lepszymi?
  Poza tym, rodzi się drugie pytanie, jeżeli mężczyzn, w myśl tej antropologii nie potrafi tak kontrolować swoich popędów jak kobieta, to dlaczego Bóg wybrał ich na kapłanów?
  Może i postulaty małżeńskiej wierności i krytyka zupełnej swobody seksualnej jest słuszna, ale jeśli moralność ma być broniona takimi argumentami, to już wolę promiskuityzm.

   
 3. mrocznypiskacz

  6 sierpnia, 2012 at 10:43 pm

  Ja pierdolę… Czy oni tak na serio? Bo to nie może być prawda. Nie ma aż tak pojebanych ludzi. Prawda? PRAWDA?

   
 4. mat

  7 sierpnia, 2012 at 8:57 am

  myyyyy to chciałyśmy
  smuteczek

   
 5. Jiima

  10 sierpnia, 2012 at 10:57 am

  @mrocznypiskacz
  Są, choć może na co dzień nie artykułują tego tak dobitnie.

   
 6. Rozwodnik

  17 sierpnia, 2012 at 8:59 am

  „Rzadko można spotkać chłopaka czy dziewczynę, dla których byłoby obojętne to, czy zwiążą się małżeństwem z kimś czystym, czy też z kimś, kto już współżył z innymi osobami.”

  Zgadza się, rzadko zdarzają się mężczyźni, którym to jest obojętne.

  Albo to frustraci, którzy potrzebują dziewicy, albo rozsądni faceci, którzy wolą dziewczyny z jakimiśtam doświadczeniami.

   
 7. CarmenGold

  18 sierpnia, 2012 at 10:44 pm

  Ja mam tylko jedno słowo komentarza:

  FRONDA.

  I ja myślę, że to wyczerpuje temat. Naprawdę, gdyby kiedykolwiek ktoś chciał napisac pracę naukową na temat urojeniach spowodowanych dewocją to na Frondzie znalazłby wszystkie potrzebne przykłady.

  Ktoś może się przymierza…?

   
 8. Nefariel

  24 sierpnia, 2012 at 12:31 pm

  WRESZCIE! ❤

   
 9. Apatheist

  25 sierpnia, 2012 at 3:48 pm

  Bardzo miło czyta się ten blog. Mila mieszanka satyry i profesjonalnego lewactwa 🙂 A teraz muszę iść zobaczyć nowe cudowne artykuły na frondzie. Mam nadzieję, że Terlikowski się postarał!

   
 10. Rusty Angel

  31 sierpnia, 2012 at 10:41 am

  Oj, to mi przypomina bardzo zabawne 45 minut, które spędziłam kwicząc na ławce w pracowni fizycznej w szkole średniej po przeczytaniu tekstu porównującego osobę decydującą się na seks przedmałżeński do nadgryzionego jabłka – no bo przecież takiego jabłka nikt już nie chce zjeść, prawda? Ach, wychowanie do życia w rodzinie, thou art a bitch!

   
 11. Anna

  31 sierpnia, 2012 at 3:13 pm

  fronda jest zadziwiają organizacją

   
 12. Alienor

  15 grudnia, 2012 at 11:51 am

  Jeśli czytasz to dzisiaj, polecam dzisiejsze „WO” (nr 50). Natalia Julia Nowak twierdzi tam, że wymyśliła nową ideę: narodową socjaldemokrację… No i jest parę innych wyznawczyń Narodu. 😉

   
  • Jadzia

   3 listopada, 2013 at 12:55 am

   Wiem, że minął już ponad rok, ale… może napiszesz coś jeszcze?

    
 13. ghanima

  21 stycznia, 2014 at 4:00 am

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: